Запознајте ја најпопуларната порно ѕвезда во светот – таа е од Либан

10 јануари, 2017
6

Веб страната за возрасни xHamster објави анализа на навики за гледање порно во 2016, користејќи податоци од над две милијарди посети на сајтови низ светот.

Резултатите се многу интересни.

Либанската-американска актерка Миа Калифа се појавува како најпребаруваната женска порно актерка.

Таа предизвика контроверзија пред неколку години кога достигна слична почест за популарност.

Таа исто така се спротивстави на критиките дека таа претставува срам за Либан, што е претежно муслиманска земја.

xHamster исто така објави и други податоци како дел од нивниот „Годината во порно“ извештај:

  • „Зрели жени“ била најпопуларна категорија.
  • Втората најпопуларна порно ѕвезда била Сани Леон.
  • Деновите со најслаб интернет сообраќај коинцидирале со поголеми настани од Републиканската кампања.
  • Најпребаруваниот термин во САД бил „мајка“.
  • Најпребаруваната храна била „краставица“.
  • Најпопуларниот збор напишан во коментарите бил „благодарам“.

lebanon.jpg

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi