ХОРОСКОП ОД ТРИ ЗБОРОВИ: Најкраток и најточен!

23 јануари, 2017
9

Ова веројатно е најкраткиот хороскоп кој некаде ќе го најдете, а можеби и најточен.

Овен

Мисли – многу
Зборува – малку
Прави – исправно

Бик
Мисли – за се
Зборува – убедливо
Прави – без подготовка

Близнаци
Мисли – за себе
Зборува – што мисли
Прави – мисли дека прави многу добро

Рак
Мисли – постојано
Зборува – привлечно
Прави – што ќе му кажат

Лав

Мисли – точно
Зборува – премногу
Прави – она од што не може да побегне

Девица
Мисли – едно
Зборува – друго
Прави – трето, но добро

Вага
Мисли – премногу
Зборува – искрено
Прави – одговорно

Скорпија
Мисли – сконцентрирано
Зборува – точно
Прави – што му се допаѓа

Стрелец
Мисли – дека само тој…
Зборува – дека сите, освен него…
Прави – како со туѓи раце

Јарец
Мисли – она што ќе му дојде во глава
Зборува – она што го мисли
Прави – она што го знае

Водолија
Мисли – „а што треба?“
Зборува – „па, ако е потребно…“
Прави – подобро од сите

Риби
Мисли – дека никој не знае
Зборува – дава памет
Прави – зависно од тоа дали некој ќе го проверува

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi