Каков срам на дочекот на новата година во Њу Јорк: Поп дивата пеела на плејбек, па побегнала од сцената!

3 јануари, 2017
maraja_1483344605_670x0

Поп дивата Мараја Кери настапила на дочекот на новата 2017 година на Тајмс сквер и нема сомнеж дека оние кои биле присутни на популарниот њујоршки плоштад долго ќе го паметат нејзиниот настап.

Имено, Мараја Кери излегла на сцената за њујоркчаните во новата 2017 да ги внесе со својата песна, но нејзиниот настап бил далеку од беспрекорен. Напротив, се чини дека поп дивата го заборавила текстот на сопствената песна.

Во текот на нејзиниот настап, на кој пеела на плејбек, Мараја никако не можела да ги погоди зборовите од текстот ниту пак ритамот на песната.

Додека траела песната лесно можело да се забележи дека во позадината е еден текст а Мараја пее друг. Прво била збунета а потоа налутено се свртела со намера да ја напушти сцената.

https://www.youtube.com/watch?v=0ZJCjnmuWnc

И покрај се, пеачката само ги симнала рамениците и и се извинила на публиката. Дури и ги замолила присутните да ја допеат песната наместо неа и се чинеше дека е на раб да заплаче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi