Бредли Купер и Ирина Шајк го очекуваат првото дете

30 јануари, 2017
8

Брадли Купер и Ирина Шајк се многу возбудени бидејќи ќе станат родители за првпат, а бебето очекуваат да се роди во мај. Полот на бебето е познат, но Бредли и Ирина одлучија да не го кажуваат во јавност сè уште.

Блиските извори кажуваат како Бредли е постојано покрај својата девојка и ѝ обврнува големо внимание, ѝ го гали стомакот, постојано ја носи на прегледи и навистина е среќен кога ќе го види бебето на ултразвук. Новоста за бременоста на познатиот модел почнал да се шири уште во ноември, кога таа се појави на модната писта на Victoria’s Secret во долна облека. Кон крајот на 2016 година Ирина Шајк почна да го носи вереничкиот прстен со зелен смарагд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi