Бремената пејачка блесна во смарагдно-зелен фустан на „Гучи“

8 март, 2017
2

Мегапопуларната пејачка Бијонсе Ноулс (35), со ќеркичката Блу Ајви и со сопругот Џеј Зи присуствуваше на премиерата на филмот „Убавицата и ѕверот“ во Лос Анџелес“. Бремената пејачка објави фотографии со 5-годишната ќеркичка, направени во нивниот дом пред да се упатат на филмскиот настан. Целото семејство на себе носи креации од модната куќа „Гучи“ и сите изгледаат прекрасно.