Цеца направи шоу и го прегрна бугарското знаме

17 март, 2017
6

Цеца Ражнатовиќ одржа концерт за паметење во крцкавата „Армец Арена“ во Софија. Дека фолк ѕвездата е баш популарна во Бугарија, докажува и тоа дека се распродадени две од овие арени во рок од два дена. Цеца е единствената српска ѕвезда на која ова и успеало.

View this post on Instagram

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Го отвори концертот со „Воздухот кој го дишам“. Публиката заедно со Цеца ги пееше нејзините хитови, а атмосферата беше сјајна. Се слушнаа и нови песни од актуелниот албум „Автограм“, како и некои постари добро познати песни.

Тоа што е интересно е дека Цеца го прегрна бугарското знаме на кое пишувало „Цецо те сакаме“. Погледнете го тој момент.

Секако, и Цеца и нејзината публика уживаа во арената.

View this post on Instagram

Prvo vece za pamcenje! ❤❤❤ Bugarska! 😘😘😘

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Погледнете како беше на концертот на Цеца во Софија:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi