Џеј Ло прошета во кошула и чизми над колена

18 јануари, 2017
0

За потребите на една фотосесија, актерката и пејачка Џенифер Лопез прошета низ Лос Анџелес во широка бела кошула, краток џемпер и сиви чизми над колена. Ваквиот изглед на Џеј Ло ги воодушеви модните критичари, кои нејзиниот стајлинг го оценија со високи оцени.

dzenifer 2

dzenifer 3

dzenifer lopez