15 декември, 2018

Радио

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, е меѓу најсаканите членови на кралското семејство. Таа секогаш изгледа совршено, нејзиниот стил го копираат многу жени, а бројни се и оние што сакаат да имаат фризура или шминка како нејзината.

Сепак, Кејт не изгледала секогаш вака. Неодамна во јавноста се појавија фотографии од нејзината младост на коишто се гледа како се забавува со своето друштво, но и каква е кога е пијана. Овие фотографии кралското семејство со години се обидува да ги скрие, но во јавноста често се појавува нешто ново.

Резултат со слика за kako je izgledala kejt midlton pre nego sto je postala vojvotkinja

 

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Еве како изгледала Кејт Мидлтон пред да стане принцеза!
Горе