Фановите одлепија: Карлеуша ги истури огромните гради, а сите гледаа во нејзиниот пирсинг

17 март, 2017
7

Ретко се случува да големите гради на Јелена Карлеуша бидат во втор план, а тоа се случи кога пејачката објави нови фотки на кои позира со присинг на носот.

View this post on Instagram

👀

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Новиот детал на Карлеуша, предизвика вистинска лавина на коментари кај нејзините фанови…

View this post on Instagram

😳

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

… А овие две фотки за кратко време собраа повеќе од 65.000 лајкови и 250 коментари…