Фотографијата за која сите зборуваат: Џеј Ло и Алекс Родригез во кревет

16 март, 2017
7

На интернет настана вистински хаос кога мегапопуларната пејачка и актерка Џенифер Лопез објави провокативно селфи од кревет, на кое позира со нејзиниот нов дечко Алекс Родригез. Иако Џеј Ло се покаја поради потегот и ја избриша фотографијата од својот инстаграм-профил, сепак задоцни бидејќи цел свет ја виде. Ова е фотографијата за која сите зборуваат.