Ѓердан вреден 100.000 долари: Џенифер Лопез доби поклон од Дрејк

16 јануари, 2017
11

Џенифер Лопез ужива во вниманието што ѝ го пружа Дрејк. Како што пишуваат светските медиуми, канадскиот рaпер Дрејк ја изненадл својата девојка со скапоцено парче накит. Дрејк сакал да се осигури дека Џенифер Лопез ќе блеска во 2017 година, па и’ подарил дијамантски ѓердан од „Тифани“ во вредност од 100.000 долари.

Според „Пипл“, Дрејк на Џенифер ѝ подарил ѓердан „Викторија“, кој во себе има дијаманти во облик на круша од 15 карати.

dzej lo

Четириесет и седумгодишната пејачка на Инстаграм објави своја фотографија во скапоцена бунда и црвен фустан, на новогодишната ноќ, која наводно ја поминала со канадската ѕвезда. Музичката двојка е во врска околу еден месец, а се запознале бидејќи сакале да снимаат дует.

Двајцата работат на новата музика и уживаат еден во друг, а се зборува дека Дрејк неколку пати бил во куќата на Џеј Ло.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi