Гоца Тржан за љубовницата на сопругот: „Таа е убава девојка, задоволна сум“

13 јануари, 2017
10

Поп-пејачката Гоца Тржан јавно се огласи по повод шпекулациите дека нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ имал љубовна афера со Хелена Топалковиќ, ќерка на фолк-пејачот Топалко.

„Па добро, таа е убава девојка, задоволна сум. Мене ова со аферите ми е бескрајно забавно“, се пошегува Гоца.

helena