Гоца Тржан за љубовницата на сопругот: „Таа е убава девојка, задоволна сум“

13 јануари, 2017
10

Поп-пејачката Гоца Тржан јавно се огласи по повод шпекулациите дека нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ имал љубовна афера со Хелена Топалковиќ, ќерка на фолк-пејачот Топалко.

„Па добро, таа е убава девојка, задоволна сум. Мене ова со аферите ми е бескрајно забавно“, се пошегува Гоца.

helena

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris