И Кајли Џенер по стапките на Ким

6 март, 2017
14

Додека Ким Кардашијан е зафатена глумејќи кул фаца на Instagram, Кајли Џенер покажува дека таа е новата кралица на задниците.

Оваа 19-годишна девојка објави фотографија на Instagram на која и се гледа голиот задник.

Јасно е дека ова е школа на Ким, па помалата сестра научила како треба да позира.

Оваа фотографија се најде на маици од нејзината најнова колекција.