23 јуни, 2018

Радио

Бритни Спирс доби неочекуван подарок од своето момче Сем Асгари, а тоа е естетска хирургија на градите.

Бритни последните неколку месеци бесе целосно посветена на здравиот начин на живот и вежбање во теретана, но со нешто не беше задоволна.

☀️☀️☀️ @disneyland

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Таа силно посакувала да ги зголеми своите гради, па тоа го направила пред неколку недели во Лос Анџелес, а сето тоа го платило нејзиното момче.

Видеото на кое Бритни вежба во краток топ, за само неколку часа собра повеќе од 1.2 милони лајкови.

When this song came out, I lost my mind like a little kid!!! I fangirled and cried!! 😉😉😜🎀👛🌸

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ја частеше момчето: Бритни Спирс ги зголеми градите и изгледа совршено!
Горе