Каде е партнерот на Северина од порното на јахта – беше милионер, што прави денес?

13 јануари, 2017
6

Најпознатото порно видео во регионот, она на Северина на јахта, стана хит, а години подоцна откако таа веќе изгради кариера и слава, останува прашањето каде е нејзиниот партнер од видеото на јахта?

Милан Лучиќ во 2004 година беше партнерот кој со Северина направи домашно видео кое протече во јавност.  Од тогаш Северина отиде напред, а тој пропадна во земја. Пред десетина години тој бил еден од најбогатите луѓе, и неговиот имот се проценувал на 600 милиони хрватски куни. Немаше бизнис од кој не беше дел, од нафта, банкарство, малопродажба…ретко се појавуваше во јавност, а по порното веќе и го снема.

Денес тој не е богат како некогаш. Богатството му се преполови, и против него е подигнато обвинение. Неговите бизнис проекти ги пратат контроверзии и главно завршуваат неславно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi