23 јуни, 2018

Радио

Ким Кардашијан низ годините експериментираше со стилот, а кога е во прашање нејзината коса најчесто е црнокоса, но платинесто русата коса и е слабост.

Ова го потврди и со нејзиното последно појавување на кое ги остави сите без зборови.

На моданата недела во Њујорк, на шоуто на Том Форд, таа се појави со платинесто руса коса.

Ким беше облечена во црн фустан од “Латекс” кој ги истакнуваше нејзините облини.

Image result for kim kardashian plavusa na reviji toma forda

 

 

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ким Кардашијан во центарот на вниманието: Во целост го смени имиџот
Горе