Ќерката на Гоца Божиновска позираше без шминка, но сите се ѕвереа во нејзините ОГРОМНИ ГРАДИ!

31 март, 2017
2

Пејачката Јелена Вучковиќ, ќерката на Гоца Божиновска, од ден во ден го почестува обожавателите на социјалните мрежи со секси фотки, кои секогаш привлекуваат внимание!

Не е прв пат да Јелена во прв план ги ставила своите бујни гради, ниту дека позирала во тотално природно издание – без шминка.

Иако била во џемпер, имала огромно деколте, а за вакво издание добила само комплименти…

Foto: Instagram/jelenavuckovic1