Ќерката на Топалко ги ЗГРОЗИ ЛУЃЕТО со фотка од зашиениот стомак

9 март, 2017
8

Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, често го привлекува медиумското внимание.

Foto: Instagram/helena_topalovic

Редовно ги користи социјалните мрежи, пред се Инстаграм, а на него објавува нешто што на многумина не им се допаѓа.

Во прашање е фотка каде се гледаат зашиени рани.

Printskrin: Instagram/helena_topalovic