Кога сестра ми носи штикли – Синот на Цеца на раце ја носеше сестра му Анастасија

3 март, 2017
13

Синот на фолк дивата Цеца, Вељко Ражнатовиќ на својот профил на Инстаграм објави видео во кое е тој со неговата сестра Анастасија.

Анастасија поради високите потпетици не може да оди по калдрмата, па затоа Вељко како добар брат ја крева во раце да ја однесе на местото каде ќе се забавуваат.

https://www.instagram.com/p/BRI07ClBB5i/?taken-by=vraz96