Мажот на Гоца Тржан се разголи на Инстаграм – ЖЕНИТЕ ВО ТРАНС!

22 март, 2017
10

Раша Новаковиќ, мажот на Гоца Тржан, повторно привлече внимание. Тој на Инстаграм објави провокативна фотка на која позира во разголено издание.

Вриштеа лајкови и пофалби за Раша, пред се од припадничките на понежниот пол. А тогаш се огалси и Гоца Тржан, на која и се допадна фотката на својот сопруг.

Foto: Instagram/radomir_novakovic