Министерот одлучи да ѝ ги исполни сите желби на Цеца

20 јануари, 2017
5

Откако Цеца Ражнатовиќ јавно апелираше до Ивица Дачиќ да ја запознае со претседателот на Русија Владимир Путин, министерот за надворешни работи на Србија за дневниот весник „Ало“ вели дека ќе даде се’ од себе за да и’ ја исполни желбата на фолк-пејачката.

„Ќе дадам се’ од себе да и’ ја исполнам желбата на Цеца. Таа е вистинска ѕвезда и не чуди тоа што го воодушеви и  министерот за надворешни работи на Австрија, Себастијан Курц. Секогаш ми е пријатно во нејзино друштво и со гордост истакнувам дека ми е пријател“, вели Дачиќ за овој дневен весник.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi