Мускулесто момче направи ШОУ во „Јас имам талент“ – Ана Николиќ остана со отворена уста

26 јануари, 2017
3

Во четврток не очекува нова емисија од шоуто „Јас имам талент“. Многу натпреварувачи го воодушевија жирито, а предничеше едно мускулесто момче.

Тој покажа колку е еластичен, и што се може да направи со своето тело. На крајот ја стави ногата преку глава и почна да скока на рацете.

„Кога скока на оваа рака, не ми е добро“, изјави водителката Ана Михајловски.

Printskrin: Youtube/RTV Pink Official

Жирито занеме, а момчето ги доби своите пофалби.

Погледнете ја најавата за емисијата „Јас имам талент“.