Наташа Беквалац со една фотографија покажа како се чувствува

23 март, 2017
1

По веста дека Наташа Беквалац и Љуба Јовановиќ се разведуваат, која ја вознемири Србија бидејќи изгледаа како мошне хармонична двојка, поп-пејачката се’ почесто почна да покажува на социјалните мрежи дека воопшто не и’ е лесно поради уште еден љубовен бродолом во својот живот.

httpv://www.instagram.com/p/BR0dsJFg3Vo/?taken-by=bekvalceva

По објавување на видеоклипот од среќната тегла која и’ ја подарила ќерката Хана да ја отвори кога ќе се почувствува тажно, пејачката објави и фотографија на која потиштена лежи во када.

„Расположение на денешниот ден“, напиша Беквалац во описот на објавената фотографија.