Невероjатна трансформација: Ја нарекуваа буцка, а сега можат да и љубоморат

14 јануари, 2017
3

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан, помладата сестра на Ким Кардашијан, поради пополната фигура секогаш делуваше постара од своите сестри. Но, таа реши да го промени тоа.

Во последниве неколку години, Клои се посвети на здравата исхрана и вежбање, со што го доведе своето тело до совршенство. Ријалити ѕвездата изгуби 18 килограми.

Нејзе со години ја нарекуваа „буцката” на семејството Кардашијан, а таа сега на Инстаграм постира фотографии каде се истакнува нејзината совршена фигура и оваа неверојатна трансформација.

Младата Кардашијан денес е инспирација на жените ширум светот кои имаат проблеми со тежинатаа а многу и е драго што служи како мотивација. Клои истакнува дека сега се чувствува добро во своето тело и дека психички е посилна. Сега, таа им се освети на сите кои ја нарекуваа буцка и кои можат да и позавидат на нејзиниот изглед.

Поврзана слика

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi