НЕВИДЕНО! – Без срам, учесниците во „Парови“ имаа секс на лабавото!

9 март, 2017
7

Иако Слаѓана Петрушиќ покажа симпатии кон Мики Мечави, изгледа дека наиде на нова љубов во „Парови“. Слаѓа и Мики во последно време не се во најдобри односи, а бидејќи оваа русокоса е една од поопуштените во ријалити шоуто, брзо му најде замена.

Printskrin: Youtube/Parovi TV HAPPY

Заигра во тоалетот со Никола Страгинјичем Плоча, а потоа дојде до жешка акција!
Додека Слаџа го переше вешот во лабавото, Никола и пријде зад грб, ја прегрна па почна да ја мази… На Слаџа оваа игра дефинитивно и годеше, бидејќи му дозволи да ја завлече раката во нејзиното меѓуножје, а подоцна се забавуваа и покрај базенот…

Printskrin: TV Happy

Sladja pljuje bananu nikoli u usta

Gepostet von Zadko Sila am Dienstag, 7. März 2017