Познатата актерка се породи, сите се во шок – Кој е татко на детето?

21 март, 2017
1

Убавата актерка стана мегапопуларна по информациите дека е во врска со колегата Бред Пит и дека всушност таа е виновна за разводот Џоли-Пит.Познатата актерка и француска дива Марион Котијар минатата недела ја роди својата ќеркичка.

Ова не е прво дете на актерката, таа веќе има еден син.

Марион е нападната на друштвените мрежи, бидејќи оваа среќна вест ја споделила со јавноста во истата објава во која ја демантирала веста дека е во врска со Пит.

Поединци, дури веруваат дека Бред Пит е татко на детето додека заедно го снимале филмот “Allied”.