20 септември, 2017

Радио

Иако има само 18 години, ќерката на Цеца, Анастасија веќе направи неколку естетски корекции на нејзиното лице. Еве како изгледаше Анастасија пред операциите, а како изгледа сега.

На следните фотографии, убаво се гледа дека носот и усните на Анастасија биле подложени на естетски корекции.

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Пред и по операциите: Колку пари потроши Цеца за Анастасија да изгледа убаво
Горе