Прстен за роденденот на девојката: Цеца наскоро ќе стане свекрва?!

3 март, 2017
5

Синот на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ, младиот Вељко Ражнатовиќ, на својата девојка за роденден и’ купил рози и прстен. Дали прстенот е свршенички или не, се’ уште никој од „виновниците“ не потврдил, но српските медиуми на големо информираат дека Цеца наскоро ќе стане свекрва…