Прво се шокираше, а потоа ги загуби живците: Милан Калиниќ до крајот на животот ќе ја памети оваа скриена камера

11 јануари, 2017
10

Пред една година во емисијата Ѕвездите на Пинк, на водителот му беше приредена незаборавна скриена камера, која ќе ја памети целиот свој живот.

– Подобро и полесно ќе ми беше да ми земевте една плата, отколку да ми го соторите ова, изјави водителот на Ѕвездите на Пинк Милан Калиниќ.

Тој ги најави сите членови од жирито и кога требаше да го најави и последниот член Марина Туцаковиќ, тој се збуни кога ја виде Зорица Брунцлик на нејзиното столче.

Калиниќ и Брунцлик во тој период не беа во добри односи, а тоа беше и причина за она што следуваше во продолжение.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi