Сека ја изневери довербата на сопругот со овој потег

27 јануари, 2017
8

ако и повеќето познати личности, така и фолк-пејачката Сека Алексиќ редовно се слика и објавува фотографии на својот инстаграм-профил. Овој пат, пејачката се одлучи за еден посмел чекор, споделувајќи селфи-фотографија на која позира со сопругот Вељко Пиљикиќ. Зошто, ќе си речете, па одговорот е токму во коментарот што го остави со објавената фотографија:

„Нашиот тато не сака да се фотка, и секогаш кога мама му вели убаво да се намести за на Инстаграм, тој прави фаци мислејќи дека нема да го објавам! Е па се зафркнал“, напиша Сека споделувајќи заедничка фотографија со која ја изневери неговата доверба.

Seka

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi