Сексипилната менкенка ги зграби огромните гради и направи потег со кој доби 3 милиони прегледи

20 март, 2017
7

Славната манекенка Амбер Роуз со кратка видео снимка ги „полуде“ своите обожаватели, само поради нејзината желба да ги покаже предностите на еден градник.

Амбер е позната по своите огромни гради и горд носител на епитетот „секс-бомба“, а видеото што го објави, нуди вистинско уживање за сите оние кои се восхитуваат на нејзините облини!

На снимката во фокусот е еден црн градник, кој совршено ги подигнува градите само со еден потег, а Амбер тоа го демонстрираше на најдобар можен начин. Кога ќе ги видите нејзините зафати, едноставно ќе заборавите на градникот.

Видеото трае само 10 секунди, а за кратко време собра повеќе од 3 милиони прегледи. Веруваме дека многумина го гледале одново и одново.

https://www.instagram.com/p/BRokMwkBMJP/?taken-by=amberrose