Селена Гомез повторно поминува време со Џастин Бибер, реши да стави карј на врската со раперот

31 октомври, 2017
2

Поп-ѕвездите Џастин Бибер и Селена Гомез се главна цел на папараците во последните неколку дена. Тие минатата недела беа фотографирани во куќата на Селена, потоа како седат во мало кафуле во Лос Анџелес, а минатиов викенд папараците уште еднаш направија заеднички фотографии од 25-годишната Селена и 23-годишниот Бибер, овој пат во неговата изнајмена вила.

Прв веста за помирувањето на Селена и Џастин ја објави TMZ, кој пишува дека нивната пријателска средба е резултат на здравствената ситуација на пејачката, на која летото ѝ беше извршена операција за трансплантација на бубрег.

Според истиот извор, момчето на Селена, пејачот Викенд, во моментот е во Канада, но знае за средбата на поранешните љубовници.

 

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi