Шок: Мажот на Гоца Тржан и направи дете на љубовницата

16 јануари, 2017
12

Студентката од Белград Ивана Станиќ тврди дека сопругот на Гоца Тржан, Рашо Новаковиќ, и’ направил дете и дека се забавувале полни 10 месеци. Таа изјавила дека е во петтиот месец од бременоста и дека од тапанарот чека син.

„Бремена сум од Рашо и сакам јавноста да биде известена за тоа. Сакам да се разведат и да живее со мене. Тоа едноставно мора да биде така“, изјави Ивана за „Свет“.

Таа наведе дека идниот татко ги знае овие вести, но дека по некое време престанал да одговара на нејзините повици.

„Ми се јави на телефон дури вечерта кога му кажав дека сум бремена. Прво мислеше дека се шегувам, но пота дече дека и тој сака деца и дека нема ништо против тоа, но дека не сака да се разведува. Потоа го побарав уште 10 пати, но не се јавуваше“, рече Станиќ.

Гоца Тржан не сакаше да ја коментира изјавата од љубовницата на Раша.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi