20 октомври, 2017

Радио

Синот на Мадона, Роко, е до уши заљубен во ќерката на српската пејачка Каја – пишуваат српските медиуми.

Имено, Роко ја забележал Николина на скијање во Швајцарија и веднаш почнал да се дружи со неа. Се воодушевил кога разбрал дека и на двајцата мајките им се пејачки и дека ќе имаат многу заеднички теми за разговор.

Инаку, Николина има само 15 години, но уште отсега се гледа дека ќе ја наследи убавината на мајка си.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Синот на Мадона вљубен во Србинка
Горе