Синот на Мадона вљубен во Србинка

9 јануари, 2017
7

Синот на Мадона, Роко, е до уши заљубен во ќерката на српската пејачка Каја – пишуваат српските медиуми.

Имено, Роко ја забележал Николина на скијање во Швајцарија и веднаш почнал да се дружи со неа. Се воодушевил кога разбрал дека и на двајцата мајките им се пејачки и дека ќе имаат многу заеднички теми за разговор.

Инаку, Николина има само 15 години, но уште отсега се гледа дека ќе ја наследи убавината на мајка си.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris