23 април, 2018

Радио

Магазинот People по петти пат ја прогласи актерката Џулија Робертс за најубава жена во светот. 49-годишната актерка претходно ја имаше титулата во 1991, 2000, 2005 и 2010 година.

По повод петтата титула за најубава жена во светот, Џулија се најде на насловната страница на магазинот, а во ова кратко интервју објаснува колку е поласкана од признанието.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Славната актерка прогласена за најубава жена во светот
Горе