Вака изгледа бившата сопруга на покојниот Аркан

19 јануари, 2017
7

Пред да се ожени со фолк-пејачката Цеца Величковиќ, Жељко Ражнатовиќ-Аркан 13 години беше во брак со Наталија Мартиновиќ, со која има четири деца. Еден ден, Наталијаги спакува куферите и си замина со децата. Генерално, за тоа сите ја обвинуваа Цеца, но Аркан тогаш на сите им даде јасно до знаење дека таа нема никаква врска со тоа. Оттогаш е тешко да се најдат нејзини фотографии, но сепак една фотографија, и тоа понова, кружи на интернет.

sopruga arkan

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi