25 септември, 2017

Радио

Домот на Кристијано Роналдо е дело на неколку архитекти за истиот да биде уреден според неговиот вкус. Од теретана, возен парк па се до приватен авион…Сликите кажуваат се:

 

 

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Вака изгледа луксузот во кој живее Роналдо – ѕирнете во неговиот дом
Горе