Врели сцени во кревет! Цеца го објави спотот за дуетската песна со Саша Матиќ

30 ноември, 2017
1

Светлана Цеца Ражнатовиќ и Саша Матиќ ја израдуваа пуубликата со нов спот, а она што ги изненади се жешките сцени во кои се појавува пејачката.

Имено, песната „Ноторне лажи“ говори за прељуба, па Цеца се појавува како секси грешница, во нешто послободно издание.

Цеца се појавува во корсет преку кој носи бела наметка, но никој не може да не го забележи нејзиното бујно деколте.

Пејачката правеше заводливи движења и уште еднаш на публиката и покажа дека годините не и можат ништо, дека нејзината сексепилност никогаш не и недостасува.

Покрај тоа, Цеца сите ги изненади која се појави во венчаница.

Изгледаше како принцеза а широката насмевка не ја тргаше.

Дека снимањето било лесно за овие двајца одлични пејачи и првенствено големи пријатели покажува и тоа што во текот на целиот спот пленат со позитивност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi