Две непознати ерогени зони кај мажите

28 април, 2017
4

Двете машки ерогени зони непознати за повеќето жени кои по некаква причина остануваат незаслужено заборавени.

Под долната усна и малку над брадичката – оваа област е полна со нервни рецептори. Страсно но нежно грицкање на ова местенце по време на секс прави чуда.

Точно под адамовото јаболко – жените сакаат да го бакнуваат вратот на партнерот, но ја пропуштаат точно најчуствителната зона.

Древните кинези верувале дека особената чувствителност на ова место е предизвикана од непосредната близина до штитната жлезда, кој е поврзана со сексуалната функција.

Стимулација на оваа област има неверојатен ефект, сметаат сексолозите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi