9 модни трендови кои ќе ги обележат топлите пролетни и летни денови

2 март, 2017
10

За топлите денови кои ни следуваат и со нетрпение ги очекуваме, ви претставуваме 9 водечки трендови…

Фустани со цветни принтови

Секси шлицови

Жолта боја

Карнери

Асиметрија

Волуменозни ракави

Украсни камчиња и светки

Металик нијанси

Длабоко деколте