Црни модни комбинации кои ќе ги обожавате

25 јануари, 2017
12

Облекувањето во црна боја oд глава до пети е новиот тренд кој стана хит во модниот свет.
Факт е дека со црната боја никогаш нема да направите модна грешка па затоа што повеќе дами избираат allblack комбинации во повеќето случаи. Тајната е во тоа што така можете да комбинирате различни материјали што кај парчињата во боја и не е секогаш возможно. Во галеријата подолу погледнете ги аутфитите кои сигурно ќе ве направат обожавател на овој софистициран тренд.