Какви фармерки ке носиме оваа пролет/лето?

31 јануари, 2017
2

Фармерки со везени и принт апликации, најчесто со цветови, но и со пеперутки, рипчиња, и други весели фигури – тие се „маст хев“ модно парче за потоплите денови. За среќа, освен кај луксузните модни марки, присутни се и во колекциите на хај-стрит брендовите, па може да ги купиме по простојна цена.

Моделите се различни, од оние женствени со висок струк, до широки и „бојфренд“ дизајни, но тука се и „скини“ верзиите – многу секси кога се со „искинати“апликации.

Ова се нашите топ 6 фаворити од пролетните колекции.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi