Новата колекција луксузни обувки на Џенифер Лопез

27 јануари, 2017
7

Новата колекција на обувки на Џенифер Лопез во соработка со дизајнерот и брендот Giuseppe Zanotti конечно е претставена.
„Капсула“ колекцијата брои само 6 парчиња, од кои сандали-гладијаторки до колена, високи потпетици украсени со дијаманти и два пара елегантни патики на платформа.
Соработката на популарната пеачка и дизајнерот резултира со успешна дебитантска колекција насловена како J.Lo,што ни малку не не чуди бидејќи таа е една од најголемите обожавателки на дизајнерот која редовно ги носи неговите дизајни.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi