11 декември, 2018

Радио

Најпожелните парчиња од овој модел ни пристигнуваат во металик нијанси, но ако не сакате да се истакнете на овој начин одберете класични бои и материјали.

Сукњата со набори одлични прилега и со формални и со лежерни комбинации, а модните блогерки обожаваат да ги носат со бели патики.

Наборите на сукњата и даваат посебна форма која прави сукњата да се лелее околу вас и ќе се чувствувате како вистинска ѕвезда. Се носат во сите должини, а најчести се до колена или миди.

Одлично одат во комбинација со bomber јакна, а бунтовнички изглед ќе постигнете ако ја носите со кожна јакна.

Исто така одговара со се од тенки маички па се до џемпери како и со патики така и со високи потпетици.

Image result for plisirane metalik suknje

Image result for plisirane metalik suknje

Image result for plisirane metalik suknje

Image result for plisirane metalik suknje

Image result for plisirane metalik suknje

Related image

Image result for plisirane metalik suknje

Related image

Related image

Related image

Related image

Image result for plisirane metalik suknje

Image result for plisirane metalik suknje

Остави коментар

Почетна // живот // мода // Плисе здолништа за оваа есен
Горе