Интересни начини за пакување на подарок

30 мај, 2018
Интересни начини за пакување на подарок

Постојат многу интересни начини за да завиткате подарок, но ако сакате нешто ново и оригинално, обидете се на јапонскиот начин – фурошики.
Наместо да користите украсна хартија која ќе биде фрлена штом ќе се отвори подарокот, употребете убава ткаенина која ќе биде користена и за пакување, а ќе биде и подарок.

Со ткаенината можете да пакувате книги, шишиња вино, чоколадо, па дури и да направите торба.

Погледнете на кои начини можете да го пакувате поклонот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris