Одлучил да згмечи метален сеф со хидраулична преса. Вакво нешто никогаш немате видено!

19 јули, 2018
Одлучил да згмечи метален сеф со хидраулична преса. Вакво нешто никогаш немате видено!

Личната безбедност и безбедноста на имотот се едни од најважните ставки во животот на секој поединец.

Благодарение на оваа видео снимка на „Hydraulic Press Channel“ можеме да видиме колку едноставно крадците можат да дојдат до вашите драгоцени работи – потребна им е само хидраулична преса.

Верувале или не, потребни се помалку од 5 секунди за притисокот од пресата во целост да уништи сеф.

Погледнете го видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi