Поставил стапица во шума. Се изненадил од уловот!

31 мај, 2018
Поставил стапица во шума. Се изненадил од уловот!

Џастин и неговиот син имаат една навистина невообичаена занимација.

Имено, тие секој ден одат во шума и поставуваат замка за животните, поточно метален кафез. Откако ќе фатат некое животно, детално го прегледуваат, го снимаат со камера и на крај го ослободуваат.

Еден ден, Џастин отишол да ја провери стапицата, но кога го проверил кафезот имал што да види…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi