Луксузниот хотел Cortijo Sabila во Шпанија

8 мај, 2018
13

Одморот во Шпанија е секогаш единствено и неповторливо искуство…

Доколку сакате да го истражите вистинското лице на Шпанија, одморот во Андалузија е најдобар начин. Андалузија е регион познат по фламенгото и контроверзните борби со бикови, кои се драматични исто како и нејзината сценографија. Овој регион се наоѓа на југот од Шпанија, има неверојатна природа: планини, плажи со прекрасен златен песок и многу национални паркови. Историските градови како Гранада, Кордоба, Севиља и Малага се наоѓаат во овој регион богат со култура.

Луксузниот шпански хотел во овој регион, во моментот има пет соби за гости, а сопствениците работат на завршувањето на големата и неверојатна градина наречена Алхмбра.

Овој луксузен бутик хотел во Андалузија е совршено рестауриран и наместен со автентични парчиња мебел.

CORTIJO SABILA HOTEL

CORTIJO SABILA HOTEL

CORTIJO SABILA HOTEL

CORTIJO SABILA HOTEL

CORTIJO SABILA HOTEL

CORTIJO SABILA HOTEL

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris