Најстарата ќерка на Раде Шербеџија Е ВИСТИНСКА УБАВИЦА, но … eден детаљ на неа АПСОЛУТНО ќе ве ШОКИРА!

25 јули, 2018
р3

Последната фотографија од нејзиниот одмор доведе до тоа денес цела јавност да коментира.

Раде Шербеџија во бракот со Ленка Удовички доби четири ќерки, од кои една е дваесетгодишната Милица, за која моментално збори целиот народ.Таа подигна огромна прашина објавувајќи фотографии каде што нејзините неизбричени пазуви и тоа како се истакнати.Како и многу други современи жени, Милица покажала дека задоволно живее во согласност со природата, поради што сепак измамила многу лоши коментари.Како и да е, младата ќерка на познатиот актер ништо неможеше да ја спречи да продолжи да ужива во прошетката на приморјето на Хрватска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi