Човек сакал да силува тригодишно и шестгодишно девојче: Семејното куче му ги одгризало пенисот и тестисите

29 јуни, 2018
13

“Никогаш немав слушнато нешто слично. Криците кои се слушаа ме потсетуваа на хорор филм. Траеше околу 20 минути” изјавиле соседите во полицискиот записник.

Семејното куче на педовил му ги откинало пенисот и гениталиите кога тој влегол во спалната соба, го извадил пенисот и тргнал да ги силува сестрите, кои имале три и шест години.

Рендал Џејмс од Арканзас, се качил на прозорот на првиот спрат од една мала семејна куќа и влегол во собата во која спиеле двете сестри. Го извадил пенисот и тргнал да го силува тригодишното девојче.

Во тој момент семејното куче од расата Пит Бул скокнало врз насилникот. Кучето буквално ги проголтало пенисот и тестисите. Викањето на насилникот ги разбудило родителите кои повикале полиција. Тој бил во големи болки па не се ни обидел да избега.

Џејмс е пренесен во болница, но докторите не успеале да му ги спасат гениталиите. Толку многу крварел што едвај успеале да му го спасат живото. Еден локален жител им кажал на новинарите:

“Мислам дека ги разбуди сите соседи. Никогаш немав слушнато нешто слично. Криците кои се слушаа ме потсетуваа на хорор филм. Траеше околу 20 минути”

“Ќе поднесеме оптужба за обид за силување. Осомничениот ќе биде приведен веднаш штом му се подобри здравствената состојба” изјавил портпаролот на полицијата

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi